Afgestudeerde Konijnendeskundigen aan de Martin Gaus Academie



Nederland

Tania Meyer en Tynke de winkel
www.konijnentrainingjoy.nl
Haarlem


Saskia Burgering
konijnenweetjes@gmail.com
Rotterdam


Jose Mentink
josephinementink@kpnmail.nl
Purmerend


Sanne en Bianca Erkens
www.co-nijntje.nl
co-nijntje@hotmail.com
Noord Limburg / Noord Brabant


Cynthia Pallandt
www.elviraschrijft.nl


Dalinique Plender
www.facebook.com/blijkonijn.nl
www.blij-konijn.nl


Angélique Vlug-Gringhuis
www.katenhondgedragscoaching.nl
Bilthoven


Angela Vroomen
www.filozoika.nl
info@filozoika.nl
Eindhoven


Chaja Beck
www.praktijkpennywise.nl
info@praktijkpennywise.nl
Nieuwerkerk aan den IJssel


Ladonna Barlag
konijnendeskundige@gmail.com
Amstelveen


Karin Bloom
konijnendeskundige.nl
karin@konijnendeskundige.nl
Schipluiden Z.H.


Jessica Goedhart
www.rabbitscompany.nl
Den Haag

 

Nederland

Inge Dijks
www.plezier-metjedier.nl
konijnennanny@gmail.com
Delfzijl


Bianca Engels
www.schuthok.nl
Den Helder


Ilse Pos – Burgers
rvbkonijnen.com
rvbkonijnen@gmail.com
Amersfoort


Iris Hochstenbach
iris@hochstenbach.com
De Meern


Anja Lensen
www.trimsalon-enschede.nl
info@trimsalon-enschede.nl
Enschede


Corinda Allewijn
www.konijnenco.nl
info@konijnenco.nl
Goes


Henk Tillie
www.KonijnentuinAgiora.nl
info@KonijnentuinAgiora.nl
Wijlre


Linda Biesbrouck
lbiesbrouck@hotmail.com
Haarlem


Sandra Korhorn
sandra_korhorn@hotmail.com
Heemskerk


Elizabeth van de Maat
Elizabethvandemaat@gmail.com
Ede

Heleen Woerdeman
www.bunnybizz.nl
info@bunnybizz.nl
Almere

Sylvia Fryde
sfryde@outlook.com
Noordwijk

België

Barbara Celis
www.trigenio.be
Nijlen


Marilleke Vrancken
www.konijnenadviesbureau.com
marilleke@hopster.be
Leuven


Mieke Desloovere
www.happyrabbits.be
info@happyrabbits.be
Nijlen, België

 



  gezondheid_verzekerd Royal canin FCB logo  
  Alpha logo SPPD logo APDT